אודות

FB 4

שמי שרית טהורי אני מטפלת מוסמכת , מדריכה ומנחה לבריאות העיניים ושיפור הראיה והגוף. אני מאמינה ביכולת של כל אחד ואחד לרפא את עצמו, בעזרת ידע פשוט ובסיסי ושינוי התפקוד היום יומי לתפקוד המעורר זרימת דם, תנועה וריפוי, גם לעיניים וגם דרך הגוף.  מעל 25 שנים אני מעבירה תהליכי שיקום וחזרה לבריאות ולמדתי וחקרתי מהמורים הגדולים בעולם ועדין לומדת וחוקרת.

הקמתי את "המרכז לשיפור וקידום הראייה והגוף" בחולון שם אני מעבירה רבים תהליכי שיקום וחזרה לבריאות. מטפלת ומדריכה בשיטות ריפוי שונות לשיפור הראייה : שיטת דוקטור שניידר, שיטת דוקטור בייטס, שיטת דר' בר ועוד .מעבירה תהליכי שיקום במחלות ניווניות ומחלות של מערכת העצבים המרכזית וההיקפית בעזרת שיטות לריפוי עצמי .

 

 

 

     

עדי אסף –   מטפלת ברפלקסולוגיה ובטכניקות מגע שונות כ- 25 שנה. מאבחנת מיומנת של מצבים פיזיים ורגשיים בכפות הרגליים. מרצה בכירה במגמת רפלקסולוגיה  במכללת רידמן, 18 שנים. ניהלה עד לפני כ- 3 שנים את מגמת הרפלקסולוגיה במכללת רידמן.  לפני כחמש עשרה שנה הייתה בועד המנהל של איגוד הרפלקסולוגים וערכה את עיתון האיגוד במשך כשנתיים. לפני 3 שנים השתתפה כחוקרת במחקר בבית החולים שערי צדק בירושלים עם ד"ר אוברבאום- מנהל היחידה לרפואה משלימה ודר' ליסי- מנהל יחידת הגסטרולוגיה. המחקר בדק את השפעת הרפלקסולוגיה על מצבי עצירות כרונית.

מנהלת ומנחה התמחויות מטפלים בכירים בקהילה – חולי טרשת נפוצה (עמותת טרשת נפוצה), נגמלים מסמים ואלכוהול (עיריית בת-ים), נשים חד – הוריות, הורים שכולים (עמותת אור), שיקום חולי נפש בקהילה , מחלקת נוער סגורה (בבית חולים אברבנל). מנחה סדנאות בנושאים שונים ומגוונים למטפלים במגע.

 

רועי אסף – מטפל בעבודת גוף משנת 1990. בוגר שיטת אבי גרינברג, מאבחן ומטפל ברפלקסולוגיה ובשיטות מגע שונות. מטפל ותיק במחלות ניווניות במערכת השלד, שיקום לאחר תאונות וחולי סרטן.

                       לקביעת תור- 0522757842

unnamed

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

פרוט

זמן מועדף ליצירת קשר
בוקר צהריים ערב