טלפון: 052-2757842       דוא”ל: [email protected]       כתובתנו: חומה ומגדל 1, חולון

     חפשו אותנו בפייסבוקהמרכז לשיקום הראייה והגוף בפייסבוק

עיסוי ב foramen magnum הפתח בגולגולת משפר את הראיה.

פתרונות טבעיים לעיניים יבשות

תוכן עניינים

הפעם בחרנו להביא לפניכם סרטון המראה את החור בגולגולת foramen magnum הנמצא בבסיס הגולגולת ודרכו נכנס עמוד השדרה אל הראש. השיטה הטבעית לשיפור הראיה בדרך טבעית נעזרת בדרכים שונות כדי לשפר את הראיה. הטכניקות כוללות תרגילים שונים כגון תרגילי עיניים ותרגילי גוף, טכניקות שונות להגביר את זרימת הדם לאיברי הראייה הכוללות תנועה, עיסויים ושימוש בדמיון מודרך.

כאשר אנחנו מדברים על איזון זרימת הדם התקינה אל העיניים נשתמש הפעם בעיסוי באזור הגולגולת  ונעסה את “הפתח”. אזור זה מוקף בשרירים  ובלקויות ראיה , עיסוי על השרירים משפר את זרימת הדם ותומך בשינוי לבריאות העיניים.

עיסוי- תרגילי עיניים

ראשית צפו בסרטון הקצרצר והתבוננו  באזור אותו נעסה. שבו בנוחות הרימו מעט את הסנטר למעלה והתחילו למשש את האזור בעזרת האצבע. הרגישו היכן הוא מכווץ  והיכן אתם רוצים לעסות אותו. הבחינו היכן נכנס עמוד השדרה אל הגולגולת ועסו בעזרת האצבע את הפתח. יש אנשים שחווים כאב עצום באזור זה, הקשיבו  למה שעולה ועסו זאת בעדינות בהתאם למצב. מומלץ לעסות אזור זה מידי פעם כדי לאפשר לזרימת דם תקינה לאיברי הראיה.

למי מתאים העיסוי:לכל לקויות הראיה, קטרקט, גלאוקומה, לחץ תוך עיני גבוה, מחלות רישתית, רטינופטיה סוכרתית, קוצר ראייה, רוחק ראיה, כפל ראיה, פזילה, לקויות ראיה, בעיות עצב הראיה, בעיות שדה ראיה ועוד.

לבדיקת התאמתכם לסדנה הקרובה התקשרו 052-2757842 –     המרכז לשיפור הראיה והגוף בדרך טבעית

אולי יכול לעניין אותך

שינוי גודל גופנים
גלילה לראש העמוד