טלפון: 052-2757842       דוא”ל: [email protected]       כתובתנו: חומה ומגדל 1, חולון

     חפשו אותנו בפייסבוקהמרכז לשיקום הראייה והגוף בפייסבוק

טיפול בלקות ראיה בחולי טרשת נפוצה

פתרונות טבעיים לעיניים יבשות

תוכן עניינים

בקליניקה שלנו אנחנו פוגשות לא מעט חולי טרשת נפוצה עם פגיעה בראיה . במהלך השנים פתחנו שיטת טיפול במגע,תנועה ותרגילי עיניים מיוחדים שמטרתם להחזיר את  מצב הראיה לקדמותה.

בהתקף של מחלת הטרשת הנפוצה אחד מהסימפטומים הקשים והלא נעימים היא הפגיעה בראיה, כמו : אובדן ראייה חלקי ,ראייה כפולה, כאבי עיניים , קושי בהנעת העיניים, ניסטאגמוס או טשטוש ראייה. לעיתים אחרי ההתקף הראיה חוזרת לקדמותה אך במקרים לא מעטים נשארת פגיעה בראיה. הקושי התפקודי אחרי אובדן הראייה הטובה הוא מתסכל ולעיתים אינו מאפשר חזרה לתפקוד רגיל. ראינו אין ספור פעמים שתנועה ומגע מאפשרות שיפור  בראייה והסימפטומים שבאים בעקבות ההתקף נחלשים או נעלמים.

ישנן אפשרויות רבות לשפר את הראייה ואת בריאות העיניים בדרך טבעית. הטכניקה שפתחנו מעירה את היכולת הטבעית של הגוף והעיניים לצור ריפוי. אנחנו משתמשות בידע האנטומי והפיזיולוגי כדי להעיר את מערכת הראייה לשיקום מחודש.

התוצאות שראינו בטיפולי עיניים בדרך טבעית הן:

  • שיפור בחדות הראיה, תנועת עיניים גמישה יותר, הפחתה בכאבי עיניים.
  • הגדלת היכולת של עצב הראייה לחזק ולחדש את התפקוד.
  • הורדת רמת המתח ממערכת הראייה ושיפור הראייה גם במצבי ניסטאגמוס
  • הגדלת זרימת הדם אל העצב ובכך לחדש את היכולת של העיניים לראות טוב יותר.
  • במקרים של נזק בראייה הדו עינית ניתן לחדש את יכולת הראייה הדו עינית ובכך להיכנס לתהליך של חידוש הקשר התקין עם המוח ושינוי והפחתת כפילות הראייה עד הורדת כפילות הראייה לחלוטין.

לסיכום, נקודת המפתח לריפוי ושיקום טבעי גורסת שתנועה ומגע יוצרים זרימת דם טובה יותר לאזור הראש ובכלל לכל הגוף. בטיפולים אנו מחזקות את עצב הראייה, יוצרות הרפיה של מערכת הראייה ועצב הראייה, מעירות את  הקשר אל המוח . וכל אלה משפרים ומקלים על הסימפטומים הרבים של הטרשת ועוזרים להתמודד ביתר הצלחה עם מצב הראיה.

פיסבוק: https://www.facebook.com/selfhealing.il

אולי יכול לעניין אותך

שינוי גודל גופנים
גלילה לראש העמוד