טיפולים אישיים

יתרונות הטיפול הטבעי 

איך עובד הטיפול 

בפגישה הראשונה אנו מאבחנים את הגורם ללקות או לבעיה ומתחשבים באבחון של הרפואה הקונבנציונאלית. הטיפול במרכז נעשה תוך הקשבה למטופל ובחירת האופציה הטובה ביותר עבורו.  בסוף הפגישה ניתנת תכנית לריפוי עצמי ואנו מלווים אותך בתמיכה טלפונית במידת הצורך. השיטה ייחודית המשלבת עבודת גוף,  תרגילי עיניים וטכניקות מגוונות מהטכניקות המובילות בעולם לרפואת עיניים טבעית.

מטרת הטיפול

לטפל בלקות הראייה ובגורם שיצר את הבעיה. יש בידינו טכניקות מיוחדות לבריאות ואיזון העיניים, כגון: היכולת לחדש את הקשר בין המוח אל תאי הרשתית, היכולת לעורר אזורים מנוונים בעיניים, איזון בין  העיניים, הגמשת שרירי גלגל העין , חידוש עצב הראייה , הגדלת שדה הראיה, הורדת הלחץ התווך עיני ועוד.

למי מיועד הטיפול

הטיפול מתאים לכל אדם עם לקות ראייה, במצבים אקוטיים וכרוניים כגון: קוצר ראייה, רוחק ראייה, זוקן ראייה, פזילה, גלאוקומה, קטרקט, עין עצלה, יובש בעיניים, דלקות עיניים, בעיות של עצב הראייה,בעיות שדה ראייה, למניעת ניתוחים וטיפולים לאחר אי הצלחת ניתוחים, מחלות רשתית, ניוון רשתית, רטינופתיה, רטיניטיס פיגמנטוזה(RP), כפל ראייה, ראיית זבובים – פלוטרס ועוד.

יתרונות הטיפול

הטיפולים הם בדרך טבעית, בדרך בטוחה, בדרך שאינה פולשנית. הטיפולים מטיבים ומחזירים את האיזון לבריאות הגוף והעיניים וביחד משפיעים ומטיבים עם הבריאות הכללית של האדם. הטיפולים משפרים משמעותית את מצב הראייה והעיניים ובמצבים אחרים מעכבים משמעותית את קצב התדרדרות המחלה.

ניסיון מקצועי מוכח

שרית עברה הכשרה  של 25 שנים בתחומי הריפוי הטבעי וב15 שנים אחרונות עברה הכשרה מעמיקה אצל גדולי המורים בעולם.מצורפות תעודות הכשרה.

הכשרה בעבודות גוף לשיפור הראייה ע”י טכניקות של מגע שונות הכוללות תנועה, עיסויים והפעלה פאסיבית.

תרגילי עיניים מיוחדים המחדשים את תפקוד איברי הראייה ויוצרים שינוי מוחי פיזיולוגי וביוכימי  לתפקוד אופטימלי של העיניים.

יש לה ניסיון רחב בעבודה עם אנשים לקויי ראייה פגועי ראייה ומחלות עיניים שונות כגון : ניוון רישתית מרכזית, רישתית היקפית, עיצבי ראייה,גלאוקומה, קטרקט, מיקוד ראייה, פזילה, כפילות ראייה, עיניים יבשות, אובאיטיס ועוד.

בזכות הניסיון הרב של שרית רבים  למדו כיצד להוריד את המשקפיים לצמיתות, לעורר ראייה בפגיעות עיניים שונות, ולקדם ראייה גם במצבים קלים.

הידע הרב מושתת על ניסיון  עם מאות אנשים בטיפולים אישיים  בקליניקה הפרטית במרכז לשיפור הראייה והגוף.

לקביעת פגישה  052-2757842

שם

טלפון

/** * link pages * * */